| JockerStoica a întrebat:

Daca am un Samsung Galaxy S6 Edge Plus de 64g de 1 an merita sa imi iau un iPhone 7 Plus?
Adica este mai bun iPhonul 7 Plus?
Voi ce ziceti sa fac?
Funda mare!

2 răspunsuri:
| xVictor a răspuns:

Nu merita. ramai pe s6. eu nu sunt fan Samsung, nu am avut niciodata Samsung dar urasc Iphone-urile. De ce? Pentru ca pe Android sunt toate, pe IOS nu ai nimic, totul e cu bani. nu conteaza ca ai,, aifon'' 20 sau 4 ca tot atatia bani dai pe aplicatii, jocuri pe care. doar daca le ai laughing In fine. Si la performanta nu stiu cum ar putea compara IOS cu Android :/ la specificatii si chiar si dimensiune - aspect s6 bate, dar iphone 7 e ultimul. practic faci ce vrei. Fundita? big grin

| AnonimaStyles a răspuns:

Toate telefoanele mele de pana acum au fost Samsung. Au mers foarte bine la inceput, iar dupa un timp au inceput sa mearga greu, sa se blocheze, sa imi iasa din aplicatii etc. Am prieteni care au iphone de 2-3 ani si au spus ca merge ca in prima zi, nu se blocheaza absolut de loc. E adevarat ca la iphone e mai nasol ca trebuie sa pui muzica din pc sau sa o cumperi, dar sincer eu as alege iphone.