| AAAdelin a întrebat:

Stiti ca atunci cand te conectezi cu contul google pe un dispozitiv android iti apare la google play acel dispozitiv. Intrebare: cum pot scoate un dispozitiv din acea lista?
Si vreau sa stiu ca : daca Huawei ascend g300 ruleaza flash player, Samsung galaxy sII/Beam/Ace plus merge, pe care da, pe care nu?
Multumesc?

3 răspunsuri:
| AaNdYy a răspuns:

Intrii pe telefon, Settings -> Applications -> Manage appliactions -> Te duci la All -> Cauti Google Play -> Clear data -> Intrii iar in aplicatia Google Play si te conectezi cu un alt eMail. Din acel moment cand intrii pe http://play.google.com/store nu iti va mai aparea si acel dispozitiv, deoarece este pe alta adresa de email decat cu cea cu care esti conectata la PC
Din moment ce toate au android pe toate ruleaza Flash Player

| AAAdelin explică (pentru AaNdYy):

Nu pe toate deviceurile cu android ruleaza flash!

| AaNdYy a răspuns (pentru AAAdelin):

Ba da! Flash player pentru Android e o aplicatie (.APK), poti sa instalezi pe orice device cu Android 2.2+ (banuiesc ca nu ai cu o versiune mai mica) :p!