| danyel343 a întrebat:

telefonul meu nu imi citeste cardul micro SD... de ce oare? dintr-o data nu-l citeste...

Răspuns Câştigător
| Nitoh a răspuns:

Si eu aveam un card de 8GB si nu mi l-a mai citit de la un timp.Am fost la un specialist in telefonie si mi-a spus sa mi schimb cardul. funda?big grin

3 răspunsuri:
| amo7 a răspuns:

Buna. este de la card...atata tot. trebuie schimbat cardul happy

| darrio2007 a răspuns:

Scoate-l.Sufla usor peste el si in locasul lui si introdu-l iar. Poate are praf si nu face contact. Daca nu merge, ia-ti altul.

| Debreczeni_Nicolae_1994 a răspuns:

Si eu am un telefon si nu-mi citeste cardul de ce