| stefan_6265 a întrebat:

.. Am si eu o problema cu telefonul, mai exact cu cardul micro SD.Telefonul nu imi mai citeste cardul SD dintr-o data...pur si simplu nu i-am facut nimic.Nu e stramb, nu e deteriorat(manjit de ceva).E perfect ok.Am incercat sa il bag in laptop cu un adaptor si nici laptopul nu il citeste.Ce sa fac? As vrea tare mult sa il refac.FUNDA! Muultumesc :*. Cardul are 8 gb, e Transcend. Telefonul e Nokia c3.

Răspuns Câştigător
| Hydrangeaceae a răspuns:

Bună!
Am avut şi eu o problemă asemănătoare cu un card de memorie dar nu l-am putut repara aşa că mi-am cumpărat altul.
Sinceră să fiu, nu prea mai ai şanse să-l repari. Mai bine îţi cumperi altul.
Pa-pa.

| stefan_6265 explică (pentru Hydrangeaceae):

Ms...:* mai astept raspunsuri dar daca nu primesc ai funda

1 răspuns: