| mariusmeme a întrebat:

Vreau si eu o aplicatie pentru android sa pot sa folosesc tot ram-ul de pe telefon. sau macar sa il golesc mai mult.
VA MULTUMESC

FUNDAAAAAAAAAA

Răspuns Câştigător
| FanLenovo a răspuns:

Apus Launcher - iti elibereaza o din memoria Ram prin gruparea aplicatiilor.

Clean Master - opreste aplicatiile care ruleaza in fundal pentru a optimiza memoria Ram.

4 răspunsuri:
| anaarianna a răspuns:

Clean master(iti curata tel, iti face telefonul mai rapid, iti identifica virusi) battery doctor saver

| mariusmeme explică (pentru FanLenovo):

Imi poti da un link de unde sa descarc apus launcher ca pe google play nu e gratuit

| FanLenovo a răspuns (pentru mariusmeme):

Apus launcher este complet gratuit pe magazin play, dar iti voi aduce imd si un link.

| FanLenovo a răspuns:

Verifica la mesaje, acolo ti-am lasat link-ul. Nu il pot lasa in raspuns deoarece imi va fi blocat contul.

Fisierul il poti descarca de pe smartphone/computer, dar este de tip ".apk" ceea ce inseamna ca doar Smartphone-ul il poate folosi.