| CatalinDNK a întrebat:

Vreau si eu o aplicatie pentru Android care blocheaza numere de telefon. Ajutati-ma va rog!

12 răspunsuri:
| flixbuster a răspuns:

Personal folosesc si recomand: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.jachness.blockcalls&hl=en

Am incercat mai multe si aveau probleme, aceasta face exact ce zice: blocheaza apeluri.

Off-topic (bazat pe comentariul tau ca ai facut o prostie mare): nu stiu cati ani ai si ce ai facut dar iti recomand sincer sa vorbesti cu parintii in primul rand sau o alta ruda apropiata care stii ca are mintea limpede si iti poate da un sfat bun. Cand facem prostii mari din dorinta de a le ascunde putem sa facem prostii si mai mari.

| CatalinDNK explică (pentru flixbuster):

Chiar am făcut o prostie

| blackwolf906 a răspuns (pentru CatalinDNK):

Du-te la apeluri/telefon -în coltul din dreapta sus ai meniul 'mai multe"- blocare apeluri - lista blocări - introduci nr. pentru a-l bloca. (Nu știu ce anume ai făcut dar sunt de acord cu Flixbuster. Mai bine ai vorbit cu părinții tai sau cu o ruda apropiata despre prostia pe care ai făcut-o. )

| CatalinDNK explică (pentru blackwolf906):

Nu pot sa vb cu ei este foarte grav. Sigur o sa se supere pe mine rău și nu o sa mai aibă încredere în mine

| Algo098 a răspuns:

Cred ca e foarte buna aplicatia data de Bostan_Daniel_1974
http://play.google.com/store/apps/details?id=com.vladlee.callblocker&hl=ro

Spun asta deoarece eu am folosit cu succes http://play.google.com/......ps/details care vad ca e facuta de acelasi Vlad Lee, deci am convingerea ca sunt asemanatoare si destul de bune amandoua aplicatiile.

| CatalinDNK explică (pentru Algo098):

Am vazut ca are recenzii negative. Imi trebuie neaparat deoarece am facut o prostie mare.

| BostanDaniel1974 a răspuns (pentru Algo098):

100la 100

| blackwolf906 a răspuns:

Nu ai nevoie de o aplicație pentru a bloca un număr din contacte. Dar ca sa îți spun cum anume, scrie te rog ce versiune de Android ai.