| ionutiulian1997 a întrebat:

Salut all...am cam de 3 luni un telefon Samsung ch@t 322 dual sim,a mers la inceput bine,mi-am bagat cateva jocuri, insa din prostie le-am sters si acum orice descarc imi apare FISIERUL JAR DESCARCAT ESTE INCORECT, ce sa fac? vreau sugestii sigure si care sa functioneze plz big grin happy

1 răspuns:
| mklu a răspuns:

Din cate cunosc eu si stiu cate ceva ai luat un mic mare virusel... fuga la un service gsm capabil, pentru o devirusare sau dupa cum o sa fie mai probabil, o mica resoftare. Sau incearca sa rezolvi personal problema pana a ajunge la service cu aplicatia de la bitdefender pentru smartphone.....http://www.bitdefender.ro/solutions/mobile-security-android.html. Sper ca am fost de ajutor