| AnonimFace a întrebat:

Am un telefon SAMSUNG S5610 si vreau sa imi pun prin cablu de date pe el aplicati (jocuri,facebook) si dupa ce le-am descarcat si le-am pus pe teelefon cand vreau sa intru in ele imi apare "Fisierul este descarcat incorect" Deci nimic nu pot sa ma joc pe el, n-am nici un joc, daca stiti va rog ajutati-ma...

2 răspunsuri:
| YoYo09 a răspuns:

Nu le citeste telefonul daca le ai de pe calculator, incearca sa le descarci de pe internetul de pe telefon daca ai! laughing

| AnonimFace explică:

Am internet pe elefon dar trebuie platit jocul si am descarcat si ceii gratis si tot asa apare deci poate dau pe degeaba bani ca tot asa apare