| ℜëßëℓå a întrebat:

Heyy! Dau fundita puppy dog eyes. De curand mi-am cumparat un telefon Samsung Chat 357 ( Samsung S3570) si avea trei jocuri, dar erau numai demo si eu ca proasta le-am sters laughing. Dar acum cand descarc un joc, mi se descarca si pe urma, dupa ce se termina descarcarea imi zice "Fisierul JAVA descarcat este incorect" sau "Fisierul JAR descarcat este incorect" si nu stiu cum ar trebui sa descarc si eu un joc care sa imi mearga. >sad Deci nu stiti pe ce site ar trebui sa intru, sau sa umblu la setari, ceva? puppy dog eyes

4 răspunsuri:
| ViLLaS a răspuns:

Daca ai net pe tel intra pe site-ul acesta si iti iei muzica, jocuri, clipuri etc....www.waptrick.com

| ℜëßëℓå explică (pentru ViLLaS):

Am incercat pe waptrick. Eu de acolo imi luam mereu jocuri pe celalalt telefon, dar pe asta, dupa ce se descarca, am zis mai sus ce imi scrie.

| BetaBeta123 a răspuns:

Descarcati iar Fisierul Java si Jar si iti va merge!