| AlexMUD a întrebat:

Am achizitionat LG G2 Mini si nu resusesc sa efectuez un apel video...defapt nici macar nu gasesc butonul pentru asa ceva sau nu are aceasta optiune de apel video?
Need Help! sad

2 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Nu mai exista de mult chestia asta default. Camera aia o folosesti in programe gen skype, facebook, etc, tot ce vrei tu. Ideea e ca la inceput, se folosea camera deoarece nu erau aplicatii si era integrat direct in telefon. Acum oricum iti ia trafic, asa ca iti permite sa folosesti cam orice vrei, dar sa fie cu varianta de aplicatie.

| AlexMUD explică (pentru sltlp):

M-am gandit eu...Mersi!