| Gangsta92 a întrebat:

Salutare tuturor ...am o intrebare la care nu am reusit sa ii gasesc raspunsul pana acum si sper ca macar cineva de aici sa ma poata ajuta... ok intrebarea mea este urmatoarea: cum fac ca atunci cand folosest yahoo messenger de pe smartphon-ul meu si cand efectuez un apel video sa pot folosi camera secundara si nu cea principala? multumesc mult

Răspuns Câştigător
| sltlp a răspuns:

Poti sa faci ceea ce vrei tu numai daca smartphone-ul tau(care nu stim care e ca nu ne-ai zis asa ca presupun ca e android, ca azi cele mai multe au android)ai 2.3. Daca nu ai 2.3 si programul nu are vreo optinune nu poti, decat daca iti pui 2.3 rom

| Gangsta92 explică (pentru sltlp):

Samsung galaxy s2

| sltlp a răspuns (pentru Gangsta92):

Deci vezi ca in acel plugin de 25 mb din market, iti va da voie sa setezi. cauta cu atentie(scuze de rasp intarziat)

5 răspunsuri:
| VladimirPutin a răspuns:

Nu poți

| cal3star a răspuns:

Ce model de telefon ai? Daca e vorba de iPhone poti. pentru ca are un buton special de comutare a camerei.

P.S.
Oricum nu prea inteleg de ce ai vrea sa folosesti camera din spatehappy

| Gangsta92 explică:

Samsung galaxy s2 asta e smartphon-ul meu