| justme97 a întrebat:

Spune ti mi si mie cum setez ca ton de apel o melodie pe samsung galaxy mini. dar nu o melodia a lui ci o melodie pe care am bagat o eu.stiu ca era undeva o optiune unde scria setare ca ton de apel dar acum nu mai gasesc. funda:X

Răspuns Câştigător
| KapshunikaViorika1994 a răspuns:

Trebuie sa gasesti pe meniul arhiva ta (pe unde ai muzica, imaginii, etc.) cand ai gasit-o muzica pe care ai bagat-o, da click peste melodia pe care vrei s-o setezi ca ton de apel, apoi da click peste optiune: "seteaza ca ton de apel". Vei putea seta si volumul tonului de apel.
Scuze pentru greseli, nu stiu daca ai inteles raspunsul meu. Iti cer iertare, dar nu-s romanca!

2 răspunsuri:
| KapshunikaViorika1994 a răspuns:

P.s= depinde de mobilul tau. ceea ce iti am scris este valabil daca ai un mobil Samsung. funditaaaa

| Ciobanu_Madalina_1991 a răspuns:

Ai reusit sa schimbi?