| Darks96 a întrebat:

Salut, am achizitionat un telefon Allview, model mai nou, la abonament, si dupa doua luni se misca mai greu, asa ca l-am resetat, problema este ca eu cand am facut contul de google l-am facut la nimereala, ca la toate telefoanele pe care le-am avut, si acum imi cere sa introduc vechiul cont, pe care Dumnezeu mai stie cum se numea, introduc niste date care mi-le cere, (numele meu, prenumele si numarul de telefon, apoi un cod capqa [sau cum se scrie] ) si apoi imi da logare esuata, si ma da iar de la capat, mentionez ca nu se poate face logarea cu un cont diferit (nou sau vechi), are cineva vreo idee cum pot rezolva asta fara sa trebuiasca sa duc telefonul la cei de la garantie?

Răspuns Câştigător
| Comsa_Marius_1999 a răspuns:

Aici e raspunsul la intrebarea ta
https://www.youtube.com/watch?v=fVhyVoTt3ks

2 răspunsuri:
| CammyKamicazi a răspuns:

Ar trebuii sa mergi la cei de la care ai cumparat telefonul sau sa mergi la un specialist in telefoane

| Comsa_Marius_1999 a răspuns:

Ce model de tel e?