| ContulDeTPU a întrebat:

Am cartela Telekom si am reincarcat dar mi s-a activat singura extraoptiunea fara sa vreau si as vrea sa imi recuperez creditul sa activez alta.
Nu am trimis nici un mesaj/sms.

2 răspunsuri:
| cevdet a răspuns:

Ar fi trebuit sa dezactivezi optiunea existenta pentru a nu se reactiva automat. Acum nu mai poti face nimic. Doar sa astepti luna urmatoare. Si nu uita sa dezactivezi din timp optiunea activa acum. Chiar dezactivata, o poti folosi pana la expirarea perioadei.

| danny7447 a răspuns:

Nu poți