| Username55 a întrebat:

Am un SIM mai vechi de la Telekom ( Frog Mobile ) pe care l-am reîncărcat cu 6 €. Am activat extraoptiunea Extra Date M si am cerut prin SMS bonusul de la Gigaweek; dar mi-a fost trimis înapoi " aceasta cartela nu este eligibila pentru bonus " sau ceva asemanator.

Cum pot activa si eu bonusul?

FUNDAAA!

Răspuns Câştigător
| mihai69 a răspuns:

Și răspunsul corect deja l-ai primit de la ei: NU poți. Regret, dar nu există o soluție pentru problema ta, alta decât să schimbi cartela (poți cere una cu același număr, să știi).

2 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Simlu: schimbând cartela cu una acceptată de ei.

| Username55 explică (pentru mihai69):

Intrebarea mea era : Cum pot obtine bonusul si pe acea cartela "Frog Mobile"?

| mihai69 a răspuns (pentru Username55):

Și răspunsul corect deja l-ai primit de la ei: NU poți. Regret, dar nu există o soluție pentru problema ta, alta decât să schimbi cartela (poți cere una cu același număr, să știi).