| oMeow a întrebat:

Am cumpărat acum aproximativ un an un telefon Huawei Y530. Mi-a mers bine însă a început să se blocheze foarte des și să mi se deschidă google mai mereu. Am dat revenire la setările din fabrică însă același rezultat după câteva zile. Am încercat și cu un antivirus crezând că e posibil să am ceva prin telefon ( Eset nod 32) însă degeaba.

Aveți altă metodă?

1 răspuns:
| PrecizeEveR a răspuns:

Da, daca e chiar asa de rau trebuie sa il resoftezi cu ajutorul pc-ului cu odin big grin