| oSheDevil a întrebat:

Hei.
Am si eu doua intrebari in legatura cu un telefon.

--Am un telefon Huawei y530 de cateva luni.

Problema este ca imi merge foarte greu. Fie mi se deschide tastatura foarte greu fie trebuie sa astept foarte mult sa mi se deschida aplicatie ceva. Am incercat sa ii dau repornire din fabrica dar imi merge cateva zile bine si dupa aceeasi problema.

Am incercat si cu antivirus eset nod 32 crezand ca poate am vreun virus dar nimic.
Am incercat sa golesc si memoria cache cat mai des dar deloc.

Mentionez ca are momente cand merge foarte bine.

Iar a doua 'problema' este ca atunci cand vorbesc cu cineva la telefon se aude foarte tare chiar daca il dau foarte incet.
Daca imi poate spune cineva unde trebuie sa umblu?

Ma poate ajuta cineva?

Funda.

1 răspuns:
| LePotato a răspuns:

Mai toate Huawei-urile au probleme...

Nu ai ce face, trebuie dus la service.