| Zoltan_Cosmin_1996 a întrebat:

Salut, am cumpărat un IPhone 12 pro max de la cineva, nu l-a folosit foarte mult, nu este zgâriat nu are probleme s-au defecte, singura problema e ca nu încarcă destul de bine, cum ar trebui sănătatea bateriei este 100% și tine foarte bine bateria, dar încarcă greu. O singura data mi s-a încărcat rapid in rest încarcă greu, nu stiu de ce …. In rest ține bine bateria și nu are defecte

2 răspunsuri:
| Wr3nch a răspuns:

Defineste incarca greu. Cate ore/minute?

| Zoltan_Cosmin_1996 explică (pentru Wr3nch):

Dacă îl descarc până la 10/20% se încarcă în 30 min 50/70% apoi merge bine până la 96% de acolo aștept vreo 20 de min da de ex dacă am 70% și vreau să îl pun la încărcat stau mai bine de 5 minute pentru 1% asta e problema trebuie să îl descarc la maxim să meargă rapid … da dacă am
Nevoie urgent să îl am full nu merge