| Cosmin_Ghetau_2000 a întrebat:

Am dezinstalat din greseala launcherul de pe telefonul meu cu android 4.2.2, am facut hard reset, merge sa sun si sa raspund la apeluri, dar in meniu imi apare negru. Ce ar trebui sa fac?

Răspuns Câştigător
| Cheess a răspuns:

Nu prea ai cum sa dezinstalezi launcher-ul, dar cauta in google play launcher si fi sigur ca vei gasi ceva potrivit pentru tine

2 răspunsuri:
| OldSoul a răspuns:

Dai un wipe din android system recovery.

| Cosmin_Ghetau_2000 explică:

Am reusit! Am facut hard reset si cand cerea contul google m-am conectat si cand mi s-a pornit inatalarea aplicatiilor vechi am dat acolo si am instalat GO.