| George_Bordeianu_1991 a întrebat:

Hi, am un Samsung Galaxy Y S5360 si dupa ce i-am dat hard reset si wipe cache, nu mai merg anumite chestii.

1. Inainte cand apasam butonul power, apareau 3 optiuni: silentios, mod avion si oprire, acum apare doar oprire.

2. Nu mai primesc apeluri si mesaje, cel care ma suna ii apare ca am telefonul inchis si mie imi apare doar ca am apeluri nepreluate.

3. Nu-mi mai apare imaginea de blocare ecran, cand deblochez telefonul apare direct ecranul desi eu setez imaginea fundal de blocare ecran.

#Versiune Android OS, v2.3.5 (Gingerbread)

##Telefonul are root, Superuser.

4 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Nu are undeva "revenire la setarile din fabrica"?

| George_Bordeianu_1991 explică (pentru Salontanul):

Ba da, dar nu am considerat necesar sa dau din telefon odata ce am dat hard reset.

| George_Bordeianu_1991 explică (pentru George_Bordeianu_1991):

Am incercat si cu factory reset, nimic.

| George_Bordeianu_1991 explică (pentru George_Bordeianu_1991):

Am rezolvat, am actualizat firmware-ul de la 2.3.5 la 2.3.6.