| Lungu_Andreiret_1993 a întrebat:

Salut, am un android 4.1 dar vad ca nu imi merge jocul acela Smash Hit. Cand intru pe el, apare meniu, se face ecranul negru si apoi imi zice 'Smash Hit s-a oprit'. Am incercat sa-l reinstalez sau sa restartez telefonul dar nimic. Ce pot sa fsc?

3 răspunsuri:
| Zarnii a răspuns:

Ai putea sa dai resetare generala la telefon o data si daca nu functioneaza inca o data si probabil a doua oara v-a functiona

| TheBRunner a răspuns:

Fiecare joc e facut si pentru un fel de telefon.Nu toate jocurile merg pe telefon/tableta daca ai Android. Funda?

| Lungu_Andreiret_1993 explică:

Am un prieten care are telefon la fel, doar ca are un ecran mai mare, si ii merge jocul