| anonim_4396 a întrebat:

Salut, am gasit un telefon acum doua luni, i-am dat resetare și i-am făcut și softul... aveti vreo idee dacă mai poate fi gasit?

2 răspunsuri:
| peperush a răspuns:

Salut! Depinde ce telon. am gasit si eu unu si l am resoftat si nu am avut nicio problema de genu. sa ai parte de elhappy

| relian a răspuns:

Daca l-ai gasit trebuia sa suni pe cineva din nr de telefon si faceai o fapta buna si tu laughing asa l-ai pastrat, unde pui ca mai vii sa si spui laughing. Bine o sa spui nu puteai intra sa vezi nr de telefon.Il incarcai aia puteai s-o faci si asteptai sa te sune careva, sau sa sune pe acel telefon. Daca nu suna nimeni intr-o saptamana, atunci normal il puteai pastra. Odata ce ai putut sal resetezi banui ca il poti folosi.