| KingOfShadow a întrebat:

Salut am un telefon nivo de la Orange android last version si i s-a terminat softul, nu il mai pot deschide
idee cum fac softul? ( telefonul nu se poate deschide)

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum sa ii se termine software-ul?
Ai luat vreun software demo de pe internet?

| bradysandro a răspuns:

Du-te la un service cu el

| KingOfShadow explică:

Incarcatorul incarca telefonul, iar cand se incarca si il deschid apare aia cu Orange si atat. si sta deschis toata ziua ( bateria se consuma ca si cand as avea darksiders 2 pe telefon )

| emrys369 a răspuns:

Siguri mai ai baterie, nu s-a descarcat iar incarcatorul nu incarca?

| YouLossed a răspuns:

Te duci de unde l-ai cumparata si scimbi telefonul cu altul.