| oo3 a întrebat:

Salut TUP ce parere aveti se poate ca un telefon sa-i poti schimbi softul de acasa; Si daca da cum.

1 răspuns:
| DeathDealer a răspuns:

Se poate schimba si acasa dar depinde de telefon. trebuie sa ai cablu de date, driverul telefonului pentru cablul de date si softul care vrei sa il inlocuiesti. DAR, daca telefonul este in garantie, pierzi garantia prin resoftare. ca sa il instalezi cauta un tutorial pe net pentru modelul tau de telefon, cum se resofteaza. sper ca ti-am fost de folos. bafta!