| Cosmin_Ghetau_2000 a întrebat:

Am instalat un font pe telefon cu Font Installer din Magazin Play. cand am dat Reboot ca sa puna fontuș, imi aparea incontinuu sigla NGM (model Forward Art) si nu imi aparea sa deblochez cartela SIM. Am dat resetare, si dupa reboot system now, nimic. Nu am Cyanogen sau ClockworkMod. Pot rezolva problema?

2 răspunsuri:
| AndyAnonim a răspuns:

L-ai brickuit pentru ca nu aveai root, daca aveai root atunci mergea, mai bine du-l in service decat sa te complici

| Cosmin_Ghetau_2000 explică:

Am root pe el.