| Zimple a întrebat:

Ieri am instalat un program numit freedom pe telefon pentru a trisa la unele jocuri dar din pacate acum nu pot sa ma mai conectez la google play iar semnalul la wifi este alb nu mai este albastru ca de obicei. mentionez ca am dat si resetare din fabrica si recovery si degeaba cum pot rezolva problema...

3 răspunsuri:
| TheCosmin02 a răspuns:

E de la programul ala a avut un virus sau ceva gen. nu te mai poti duce la garantie ca e vina ta ca ai instalat aia sad

dar te poti duce la un servis de telefoane happy

| comsacodrut a răspuns:

Programul freedom este un program destul de periculos, s-ar putea ori ca dispozitivul ta sa fie virusat, ori o cadere de sistem. Daca ai garantie, du-l acolo

| Ralucaa69 a răspuns:

Mergi cu telefonul la service