| Eduard_Parvu_1996 a întrebat:

Salut, am o mica mare problema, am un Vodafone 785 si am incercat sa ii schimb softul, dar am reusit sa sterg absolut tot, incluzand recovery mode-ul, telefonul functioneaza doar ca momentan este blank, am cautat programe nu am gasit absolut nimic... nu am nici ce-a mai vaga idee ce sa ii fac, poate aveti voi vreo idee, am nevoie sa ii instalez recovery ca sa pot instala androidul

1 răspuns:
| cliviuv a răspuns:

Nu cred ca reusesti cu programe run pe windows. Incearca la un service de telefoane profesional. Eu am apelat o data online la cei de la repargo, poti incerca cu o intrebare.