| Ana00005 a întrebat:

Buna, am un Samsung Wave 2 si as vrea sa recuperez pozele si videoclipurile sterse, l-am conectat la pc si am incercat cateva programe dar nu functioneaza. Am inteles ca as putea sa le recuperez daca pornesc telefonul in recovery mode, dar nu vrea sa porneasca in acel mod

5 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Pe tel poți vedea pozele de recuperat?

| sierra1 a răspuns:

Aruncă-l e piesă arhaică!

Bula
| Bula a răspuns:

Din memoria telefonului nu poti, doar de pe cartela de memorie ai ceva sanse (in functie de cat s-a mai folosit cartela dupa stergere), daca o scoti si citesti de pe un calculator cu cititor de card. In acest caz poti folosi programul Recuva.

| cfrtobias a răspuns:

Din pacate nu cred ca mai poti recupera doar ce ai pe sd card asa am patit eu...

| cfrtobias a răspuns:

De puteam sa anulez root si sa mut pe sd cum voiai tu mergea asa nu cred ca poti exact la fel patesti