| rolandbejan a întrebat:

am o probleca care nu primes un raspuns logic. am un iphone 3gs, i am dat update de soft, si atunci nici nu s a terminat sa se faca, a dat sa se restarteze, arata marul si brusc s-a oprit. si tot asa face incontinuare, apare marul sta 5 secunde, se opreste. ce are? precizez, omul de la care l am luat a zis sa nu fac update laughing

2 răspunsuri:
| Gumitzza5 a răspuns:

Buna, si mie mi se mai intampla dar la iphone 4 laughing. E ceva din soft cu siguranta. Eu de obicei il lasam asa cu figurile lui vreo ora, doua, nu mai umblam la el si il tineam la incarcat si trecea, dar daca tot nu merge du-te cu el la un gsm, la un service bun. Bafta

| PopaAlex95 a răspuns:

Introdu-l in modul recuperare si restaureaza-l -> http://itutorial.ro/......-tutorial/
Probabil ca cel de la care l-ai achizitionat ti-a zis sa nu il actualizezi pentru ca este blocat intr-o retea sau are jailbreak.