| Barboni_Dragoș_1996 a întrebat:

Am o problema cu un iPhone 5S. Conectez incarcatorul, incarca 3% iar apoi se opreste. In continuare arata ca incarca, dar nu o face. Iar alteori, se conecteaza si se deconecteaza la nesfarsit. Am incercat si alte cabluri.

2 răspunsuri:
| Deliiiia a răspuns:

Posibil sa trebuiasca sa schimbi bateria. Cat te tinea inainte?

| Elena_Miruna_2001 a răspuns:

Am patit si eu la fel cu o tableta de la Apple.Probabil ca mufa de incarcare a telefonul este defecta si trebuie schimbata.Eu am fost la service cu tableta mea, iar acum este ca noua!