| killeru22 a întrebat:

De un timp, cand joc ceva pe laptop, incarcatorul se tot deconecteaza si se conecteaza inapoi(uneori nu se conecteaza inapoi asa ca trebuie sa il conectez eu).Am incercat sa scot bateria din laptop si sa vad daca inca se deconecteaza si tot asa face doar ca mai rar cam la fiecare 30 de minute(cu baterie facea asa din 3 in 3 minute sau chiar mai putin).
Problema asta ar putea fi de la incarcator avand in vedere ca se incalzeste foarte tare sau din laptop?

2 răspunsuri:
| Timisoara_YourMag_1981 a răspuns:

Poate fi sau incarcatorul de vina, sau laptopul! Incearca incarcatorul la alt laptop. Nu iti recomand sa te joci pe laptop, sau macar pune o ventilatie suplimentara sub el. Echipa www.yourmag.ro

| killeru22 explică (pentru Timisoara_YourMag_1981):

Am cooler la laptop, dar oricum, saptamana trecuta am dus laptopul la curatat si nu cred ca problema e la laptop