| NexoliNu a întrebat:

Am o problema cu un telefon Philips s388 nou achizitionat. Cand fac poze sau descarc o aplicatie sau orice alta chestie de ocupa spatiu din telefon si sterg acea poza/apicatie, nu imi da inapoi acel saptiu ocupat. De exemplu am 140mb ramasi si fac un video si raman cu 130, iar dupa aceea sterg video-ul si raman cu 138, de exemplu. De ce nu mai am acei 140mb? Este posibil ca video-ul sa nu se stearga complet sau sa ramana cateva fisiere ne sterse? Tin sa mentionez ca nu am card de memorie.

Răspuns Câştigător
| apkion a răspuns:

Eu sint un programist si iti recomand sa ii dai restart sau sa iti achizitionezi un card de memorie