| Bobojke a întrebat:

Am o problema si sper ca ma puteti ajuta. Am un iPhone 4s, si primesc o eroare care spune asa "Sim Invalidat". am incercat de toate. oprirea si repornirea telefonului rezolva problema pentru o perioada de 5 minute. Scoaterea si re-introducerea cartelei nu o rezolva deloc. Astept pareri. Multumesc!

1 răspuns:
| rodutcotirla a răspuns:

Incearca sa schimbi cartela sau vezi daca nu cumva e stricat sau dereglat locul unde pui cartela SIM.In cel mai rau caz du-l la un reparator.