| fear1234567 a întrebat:

Imi da o eroare la camera de pe Samsung galaxy s4 si nu mai pot folosii camera, am incercat cu repornirea telefonului... ceva idei?

5 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Ce eroare? Ce spune?
Daca folosesti aplicatia asta https://play.google.com/store/apps/details?id=rubberbigpepper.lgCamera camera merge?

| fear1234567 explică (pentru sltlp):

Este aplicatia lui ...cu care vine din fabrica

| sltlp a răspuns (pentru fear1234567):

Am intrebat eroarea, nu aplicatia.
2. Eu ti-am zis sa probezi aplicatia aia. E alta treaba, stiu ca nu e stock. Doar sa vezi daca cu aia merge.

| miTzuliK93 a răspuns:

Ce fel de eroare iti da, mai exact? Nu poti face o poza sa vedem?

| lovemeoana a răspuns:

Mergi cu telefonul la un centru GSM. ei vor stii ce sa-i faca. happy