| kim26 a întrebat:

Am un iphone 4s si astazi si-a pierdut semnalul si imi scrie sim invalidat? Din ce cauza e? Am incercat sa il inchid si sa il deschid si nimic. Poate sa fie din cauza cartelei! Multumesc!

Răspuns Câştigător
| vali1985 a răspuns:

Poate ca ai cartela expirata.
Cumpara alta, iar daca problema persista du-te la service.

1 răspuns:
| BADBUNNYaruncacubanii a răspuns:

Noi nu putem sa ne dam seama asa online dar ca sfat incearca cu alt sim si vezi care-i faza daca nu e de la sim atunci ar putea fi de la soft incearca sa il resetezi si daca problema persista in cazul asta problema e de la telefon. adica logic