| EuOvidiuOvii a întrebat:

Salut am Samsung galaxy note 3 când dau sa apelez este o opțiune suna video și nu merge dece. Și încă ceva Cum pot sa aflu dacă am 3g si 4g.

1 răspuns:
| Caro34 a răspuns:

Video ai doar daca ai activata de la operatorul tau de telefonie (Orange, Vodafone etc.) aceasta optiune care costa nu stiu cati euro. Daca nu o ai, atunci nu poti efectua apeluri video. 3G si 4G le poti afla iarasi de la Serviciul clienti unde intrebi si de apelurile video. Numai bine!