| anonim_4396 a întrebat:

Ce telefon sa aleg dintre Samsung Galaxy S3 si Samsung Galaxy Note II? Stiu ca Note 2 e mai bun... Dar vreau sa va aflu parerea despre desing... Multumesc

Răspuns Câştigător
| Kr5 a răspuns:

S3 e mai finut decat Note sa mergi cu monitoru la ureche pe stradalaughing si da e mai bun note

3 răspunsuri:
| Niiiicu a răspuns:

E mai bun s3 iar ca design prefer tot s3 desi nici note nu arata prea rau este totusi mult prea marehappy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

S 3, e cel mai performant si chiar merita pretul, poti face singur o comparatie uitandu-te la specificatiile celor 3 telefoane pe gsmarena.com

| vlad5214 a răspuns:

Samsung Galaxy S3.Merita a avut si varul meu si a fost foarte multumit de el.La da t la schimb pe iphone 4