| Speedy69 a întrebat:

Salut,am si eu o curiozitate in legatura cu telefoanele.Din cate am inteles,magazinele iStyle sunt reprezentante Apple, si vreau sa stiu ce avantaje si diferente sunt daca iti achizitionezi un telefon de la istyle sau daca il achizitionezi de la un magazin gen Altex. In afara ca pretul la istyle este mai mare.

Răspuns Câştigător
| Pool77 a răspuns:

Ai avantaje, chiar mari.
Nu stiu Media Galaxy cu service are contract, dar iStyle e reprezentantul iPhone, asta ce inseamna? Daca ti se intampla ceva cu telefonul, inchizatura brusca-semnal-camera etc, suni la ei, si iti dau un iPhone nou nout, si chiar si daca il trimit in service stii ca nu se baga nea Gicu dupa doua guri de tuica, ci surubelnita universala, ci se baga un om care stie ce face si are si ustensile decente spre excelente.
Gandeste-te intotdeauna asa, unde scade pretul sub piata se ia de altundeva.

1 răspuns:
| Zorok a răspuns:

Nu prea cred ca ai vreun avantaj, eu mi-am luat iphone-ul 7plus de la PC garage, au preturi foarte bune si livreaza repede