| Raducu_George_1991 a întrebat:

Salut,am si eu o intrebare.
Am un Samsung J6+ il bag la încărcat nu încarcă, nu imi arata semnul acela (z) stau cu încărcătorul in el si dupa 5, 10... minute încărcat dar tot la 5, 10 minute se oprește din a încărca.
Acum două zile l-am băgat la încărcat, s-a descărcat până la 17% apoi a început să încărce.
Menționez că mi s-a mai întâmplat ceva de genul, am lăsat telefonul sa se descarce de tot s-a inchis l-am băgat la încărcat, se aprindea imi arata acea baterie dar nu imi arata daca si cat încărca. L-am dus la un service GSM i-a dat resetare din fabrica si nu a mai făcut asa, i-am dat si eu resetare dar tot asa face...
Sper ca stie cineva ce ar putea avea.
Multumesc anticipat

1 răspuns:
| Goete a răspuns:

Foloseste un alt incarcator original