| collapse2001 a întrebat:

Salut, am facut o resetare din fabrica la un Samsung j5, s-a restartat, a aparut din nou sigla "Samsung" si s-a inchis la loc. De atunci nu se mai aprinde. Ce s-a intamplat? In timp ce aparea Samsung am zis sa-l bag la incarcat ca mai avea 10% baterie. Am facut ceva gresit ca l-am bagat la incarcat?

Răspuns Câştigător
| gelu1970 a răspuns:

Lasa tel sa se incarce suficient si da.i un reset din butoane.

2 răspunsuri:
| PainTech a răspuns:

La resetarea din fabrica si actualizarea de Windows trebuie NEAPARAT sa ai bateria plina.
In timpul resetarii se rescrie sistemul de operare, fisiere FOARTE sensibile.

Du.l repede la un service, dar exista posibilitatea sa fie stricat complet.

| xutza a răspuns:

Ai facut gresit ca mai avea putina baterie si i-ai dat reset... Mergi la un service. poate a cedat flashul sau trebuie resoftat. nu incerca sa ii faci tu nimic pe net.