| Cristian_Paull_1998 a întrebat:

Salut,am si eu o intrebare : detin un iPh 5 si am iOs 8. De ce nu pot lua nimic de pe appstore? Imi cere mereu codul de la card chiar daca aplicatia este free sau este moca

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Https://www.idevice.ro/......rd-bancar/
Si eu am iphone 5s golf chiar, dar luat de pe eMAG, si nu mi-a cerut faza cu cardul, bine de ce sa mint, prima data cand l-am luat nu l-am configurat eu, acum ceva vreme nu foarte foarte mult timp, pentru ca habar nu aveam de ios, mi l-a facut un prieten de la un service gsm, si de atunci sincer nu i-am dat vreun hard reset gen sau altceva.
Incearca metoda aia, poate te-o ajuta.

1 răspuns:
| Cristian_Paull_1998 explică (pentru anonim_4396):

Mersii mult!