| Tasty a întrebat:

Hai salut!
Am facut rost de crypto din niste aplicații free, sunt enorm de multe monede si i-am retras, nu i-am primit din aplicatia coin base pe card la fel si din pay pal cand i-am transferat, intrebarea mea este daca ii transfer in aplicatia crypto.com si comand cardul pot vinde acele cripto monede si sa dețin acei bani? Va rog vreau un raspuns mai rapid

5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Ma faci sa rad si am atata treaba... nici cei mai tari specialisti nu sunt capabili sa faca multe cripto-monede, dar tu, un fite cine fara prea multe cunsotinte afirmi ca ai facut "enorm de multe".
Hai, canta la alta masa ca de erai atat de bun nu veneai pe un forum de copilasi, sa pui intrebari atat de naive.

| Tasty explică (pentru Violleta2022):

Stai liniștită nu ma laud dar se vede ca esti toxica deoarece nu m-am laudat am mentionat cate am dar mna se vede ca nu ai creier si imi raspunzi mie peste nas cu hate am întrebat pentru un prieten

| Tasty explică (pentru Violleta2022):

Indiferent cat de naspa ar fi întrebarea nu trebuie sa ii raspunzi unui om urat, ca eu am vrut sa ajut pe cineva nu sunt un om care nu are habar de nimic dar totuși...

| Violleta2022 a răspuns (pentru Tasty):

Mai baitel, daca vrei sa ajuti, lasa-l pe prietenul ala sa intrebe, ca tu nu ai nici o credibilitate, dupa cum te-ai prezentat aici cu laudarosenie pentru munca altuia.

Mie totusi greu sa cred ca unul care se pricepe sa "faca" criptomonede este handicapat intr-atat ca nu stie ce sa faca cu ele, dar te pune pe tine sa intrebi, altul mai aerian care nu are habar.

| Anonim29838383 a răspuns:

Din moment ce ii pui pe crypto.com si ii bagi pe card ai bani