| ToTaL90 a întrebat:

Salut.Am si eu o intrebare :
Pot sa fac un abonament la Orange pe numele lu` taicamio daca am buletinul lui? El e plecat si trebuie` sa-mi fac neaparat.
A..si care e cel mai mic abonament? (pret si minute)

Funda!

2 răspunsuri:
| DeeaMarry a răspuns:

Ca sa poti sa faci abonament iti trebuie contractul de la casa. In plus vor vedea ca nu esti tu cel din buletin, deci trebuie sa mearga tatal tau neaparat.
Poti sa te uiti pe site-ul lor pentru a afla mai multe detalii despre abonamente si extraoptiuni.

| k1d0 a răspuns:

Mai simplu cumparati o cartela cu numar PrePay. Si activeazati optiunea de 3000 minute in retea, 3000 sms in retea, 75 minute internationale pe fix si nationale, 75 sms nationale cu doar 5E adica 30 lei in fiecare luna. Eu pe asta o am.