| anonim_4396 a întrebat:

Salut!
Am si eu o problema. Am intrat la Facebook si imi arata ca pe data de 22 ianuarie 2023 eu m-am conectat cu Facebook ul la tik tok.
Eu nu am facut acest lucru.
Am instalat tik tok si m-am uitat si am vazut ca si in aplicatie apare ca pe data de 22 ianuarie eu am vizionat 4 tik tok uri.
Eu nu am facut acest lucru.
Cum e posibil?

2 răspunsuri:
| dullcat a răspuns:

Esti sigur/a ca nu ai acceptat din greseala sa se conecteze cele doua? De fapt, cred ca nici nu e necesar sa faci asta. Adesea pe Facebook sunt multe video-uri, in categoria shorts, direct de pe Instagram si tiktok. Eu nu ma mai uit deloc la acelea, fiindca doar de acolo apar, multe sunt clickbait sau prostioare inutile.Iar cele postate de paginile pe care le urmaresc nu mi le mai arata deloc, trebuie eu sa le caut.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Lasă ca îți răspunde dullcat5678. Pentru ca ea le știe pe toate.