| Somesan_Adrian_Adrian_1999 a întrebat:

Salut,am si eu o problema.Am un telefon Vodafone 665w si ieri mi s-a inchis,iar dupa aia am vazut ca s-a resetat si acum nu imi mai merge Opera Mini eu am internet pe tel dar opera nu merge scrie Connection Failed Unable to connect. Please review your network setting. " dar tin sa mentionez ca aplicatiile care imi sunt instalate de Ex: Facebook,Messengers merg, adica ma pot conecta pe ele. Daca e cineva va rog sa ma ajuutati!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Inainte puteai sa accesezi internetul folosind Opera Mini? Iti recomand dezinstalarea"Operei Mini", apoi restartezi telefonul, si instalezi, din nou, Opera Mini. In cazul in care nici astfel nu te vei putea conecta la internet, iti sugerez sa apelezi"Serviciul de relatii cu clientii Vodafone, la numarul de telefon *222 (gratuit din reteaua Vodafone).