| Gurgui_Catalin_Mirela_1984 a întrebat:

Salut, am si eu o problema la un Samsung Galaxy Ace I, dupa instalarea unui Cyanogen mode 10.1 pe el toate apeluriile primite pe el sunt respinse automat... Va rog frumos ajutati-ma.

2 răspunsuri:
| AdrianPe a răspuns:

Uita-te in setari. Mai mult ca sigur de acolo e bifat ceva ce nu ar trebui sa fie bifat. Daca nu rezolvi, cauta alta versiune de CM fara bug-uri si reinstaleaz-o.

| Gurgui_Catalin_Mirela_1984 explică:

Am facut deja asta si ....nimica tot asta este.Telefonul este codat pe reteaua Orange