| 95Cosmin a întrebat:

As vrea sa stiu si eu care este cel mai bun mod pentru Samsung galaxy S. Eu mi-am instalat 4.0.4 Cyanogen Mode, pana acum sunt multumit, desi il am de doar o zi.As vrea sa stiu parerea voastra, care este cea mai buna versiune/mod pentru Samsung galaxy S. DAU FUNDA!

2 răspunsuri:
| Narcisbest a răspuns:

Salut! Eu am sgs plus si cm9 beta 4 ivendor! Imi merge camera si cam orice pe el! L-am instalat de 2 saptamani si merge perfect! Pentru galaxy s nu stiu daca este aceeasi chestie insa! Cauta pe google "best Samsung galaxy s rom" si intra pe un site xda-developers! De acolo am luat rom-ul pentru telefonul meu! Bafta!

| 95Cosmin explică (pentru Narcisbest):

Si eu mi-am bagat CyanogenMod 9 dar am vazut ca este pe acel sait mentionat de tine versiunea 10. Daca scot versiunea 10, ce nightly trebuie sa scot?