| aKadeL a întrebat:

Am si eu o problema sa zic asa. Cand vreau sa iau o aplicatie de pe Google Play avand telefonul conectat la PC, pentru a se instala aplicatia pe telefon trebuie sa activez internetul ( din telefon). Tin sa mentionez ca dupa ce se instaleaza aplicatia traficul de internet din abonament scade. Ce este de facut? Multumesc anticipat. O zi buna.

2 răspunsuri:
| Yamaha123 a răspuns:

Conectat prin WIFi

| Lisa01 a răspuns:

Cel mai bine e ca atunci cand descarci sa te conectezi la un wi fi ca sa nu iti mai consume din abonament.Bafta