| Catalin_Marius_1997_2NV7 a întrebat:

Salut am si eu un iphone 4s am vrut sa pun muzica in el prin itunes si nu stiu ce am facut si cand intru la muzica imi da s-a imi iau direct muzica din app store numi mii mai da albume artisti si celelalte

1 răspuns:
| oioneko a răspuns:

Pai dupa noua actualizare itunes parca asa face cand conectezi iphone-ul.
Da click pe iphone-ul tau in itunes si dupa te duci la muzica si o sa iti apara acolo ce muzica ai, dupa te duci in library tot la muzica iti adaugi ce muzica vrei si abia dupa te intorci la iphone si iti adaugi acolo muzica.