| Leonad_Carstea_1993 a întrebat:

Salut, am si eu un Wiko Lenny se aprinde tot, dar imediat cum s-a aprins imi spune Please enter the Privacy Protection password to unlock tin sa mentionez ca telefonul l-am cumparat de la un vecin. Multumesc ( Cel mai bun raspuns va primi funda )

Răspuns Câştigător
| Cristi250 a răspuns:

Mai intai, inchide telefonul, apoi tine apasat in acelasi timp pe butoanele de volum(ambele) si power (on/off), o sa iti apara un meniu cu doua optiuni, apasa pe tasta de volum +, asa intri in recovery mode, aici alegi wipe data/factory reset (dai din tastele de volum sa navighezi printre optiuni si pe power sa selectezi) apoi dai pe yes si gata. Redeschide telefonul happy